Návrat na úvodní stránku. Naše komunitní fórum, kde si mimo jiné můžete podat Vaši přihlášku. Seznam raiderů Crows. Pravidla guildy. Všechny naše videa na jednom místě.

TOPlistVrány se vracejí??!!

Téměř pět měsíců zde bylo ticho jako po pěšině, avšak z nenadání se na Crows FB stránce objevil příspěvek, který napsal záhadný dobrodruh a v něm stojí:

29 červen v 19:02

"Dáme Vrány zpět dohromady jen pro zábavné raidování a ne WoWprogressu?"

Po několika dnech a kladných odpovědí se objevil další příspěvek. Tentokrát byl již podepsaný a já konečně zjistil, kdože to byl ten záhadný dobrodruh, který napsal první příspěvek. Tím dobrodruhem není nikdo jiný, než náš bývalý Guild Master ZAROG! V druhém příspěvku stojí:

16 červenec v 17:38

"Tak ani jsem to tak nečekal, ale věci se daly do pohybu. Ozvalo se několik veteránů Vran (Cry, Alex, Fahre, Castel, Selko, Rage, Madter, Weedle) a doufám, že by se třeba aspoň dalších 3-5 lidí mohlo navrátit. Sám jsem oznámil svůj konec v BD a čekám až si za mě najdou náhradu na progress. Poté vše začnu naplno dávat dohromady."

"Jinak by se jelo jako za starých časů 3 dny po 3 hodinách a na dnech by jsme se domluvili. Kdo má ještě zájem klidně napište Zarog#2676."

Tímto postem vyzývám i já Crywolf staré dobré jádro Crows! Pokud si zabloudil na tento bohem zapomenutý web, čteš tenhle příspěvek a oslovil tě, tak se ozvi -  Crywolf#2872 nebo Zarog#2676! Tak co? Přiletí Vrány zpět na místo činu?


Každý příběh má svůj konec...

Příběh guildy Crows se začal  psát 15. 10. 2015 při contentu Blackrock Foundry. Od té doby jsme ušli velký kus cesty. Blackrock Foundry jsme končili dvanáctí, na pouti skrz Helfire Citadel desátí. Do Legionu jsme vstoupili s ambicemi dostat se ještě výš. Emerald jsme pokořili na osmé příčce, ale víc jsme toho už nestihli.

Trápením v Trial of Valors to celé asi tak nějak započalo. Od té chvíle jsme vlastně neměli žádnou opravdu stálejší groupu. Další gearování random lidí v které jsme věřili, že se stanou kouskem naší skládanky téměř nevycházelo. Celé to nakonec podtrhl ochod několika opor, kterým už došla trpělivost, když jsme stále seděli na Krosovi, který ještě zdaleka nevypadal jako boss, který brzy padne. Progress Nightholdu mohl začít znova, avšak nezačal a Guilda Crows svůj příběh dopsala. Zažil jsem zde spoustu dobrých chvil a je mi vlastně opravdu líto, že tohle všechno končí, i když jako komunita jsme nikdy dle mého názoru nebyli tak silní. To byla asi taky jedna z našich chyb.

Tímto článkem chci hlavně poděkovat všem, kteří semnou dlouhodobě raidovali, popřát vám mnoho štěští v jiných guildách, ale hlavně v osobních životech. Něco končí, něco nového zase začne! Bylo mi ctí s Vámi hrát! FOR THE HORDE!


The Nighthold - 3/10 (Mythic)

Týden od spuštění Mythické obtížnosti raidu The Nighthold uběhl a my jsme se ve čtvrtek konečně prokousali přes Chronomatica a Trilliaxe. Tito bossové jsou považováni za ty jednodužší encoutery. Pravá "sranda" tedy přichází při naší další zastávce u Krosuse, kterého na Drak'thulu doposud překonali pouze dvě guildy. 

« | 1 2 3 4 5 6 7 | »
Death Knight
Demon Hunter
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock
Warrior


Podej svoji přihlášku!

©2016-2018 Crows-WoW.eu | code: Crywulf | design: Svendi