Návrat na úvodní stránku. Naše komunitní fórum, kde si mimo jiné můžete podat Vaši přihlášku. Seznam raiderů Crows. Pravidla guildy. Všechny naše videa na jednom místě.

TOPlist


Xavius - 7/7 (Mythic) aneb The Emerald Nigthmare pokořen

Při dnešním raidu bylo tak nějak povinností a myslím, že se to celkově očekávalo po včerejším killu Cenaria doklepnout Xaviuse a zakončit tak progress Emerald Nightmaru. Známý Youtube kanál s taktikami Fatboss mě zaujal větou, že pokud je guilda schopna zabít Cenaria, tak Xaviuse zabije, aniž by musela tak nějak přemýšlet nad tím, jak se to vlastně stalo. Při jeho "progressu" se to potvrdilo, kdy se na 31 pull složil na podlaží odfláknuté místnosti encouteru a poté spolu s námi portnul ven. Celkově se Xavius asi opravdu dá považovat za nejslabšího high-end bosse v historii WoW. 

Naše vize "top five" naplně nebyla, ovšem oproti poslednímu contentu (Hellfire Citadel) jsme si zase o něco málo polepšili. Stejně jako mezi raidem Blackrock Foundry a Hellfire Citadel to bylo opět dvě příčky, a proto si myslím, že konečné 8 místo napříč CZ/SK komunitou pro nás může mít takovou hořko-sladkou příchuť. Rád bych pogratuloval také ostatním hráčům guild, které již Emerald Nightmare dokázali zdolat a popřál hodně štěstí těm, kteří o to stále ještě usilují.

Death Knight
Demon Hunter
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock
Warrior


Podej svoji přihlášku!

©2016-2018 Crows-WoW.eu | code: Crywulf | design: Svendi