Návrat na úvodní stránku. Naše komunitní fórum, kde si mimo jiné můžete podat Vaši přihlášku. Seznam raiderů Crows. Pravidla guildy. Všechny naše videa na jednom místě.

TOPlist


Shrnutí uplynulého týdne…

Předchozí týden jsme ukončili večerem na Cenariusovi. Jenže naši healeři již jasně věděli, že cestou standartního progressu a držení se taktiky nemají šanci to udržet s manou. Proto bylo po prowipovaném večeru rozhodnuto, že se vydáme cestou zergu a přeskočíme některé fáze. K čemuž nám také měly dopomoci Vantus runy, které jsme ještě měli připravené na oko.

Ve středu se někteří z nás začali věnovat hned Karazanu a rozšiřovat svou sbírku mountů. Večer jsme se vydali cestou progressu. Vypustila se HC farma a prodloužil se save přímo na Cenariuse...

--Celý článek--

Předchozí týden jsme ukončili večerem na Cenariusovi. Jenže naši healeři již jasně věděli, že cestou standartního progressu a držení se taktiky nemají šanci to udržet s manou. Proto bylo po prowipovaném večeru rozhodnuto, že se vydáme cestou zergu a přeskočíme některé fáze. K čemuž nám také měly dopomoci Vantus runy, které jsme ještě měli připravené na oko.

Ve středu se někteří z nás začali věnovat hned Karazanu a rozšiřovat svou sbírku mountů. Večer jsme se vydali cestou progressu. Vypustila se HC farma a prodloužil se save přímo na Cenariuse. Složila se nejsilnější sestava a začalo se wipovat. Wipů přibývalo a my se nějak moc nikam nehnuli. Kořeny nás ničili neúprosně. Kolikrát když byl pull na dmg nadějný, někteří to s dmg až moc přehnali a reflectem se zabili a pak nám nakonec na zerg mrtvola chyběla. Zdroje combat ressů nám odčerpávali shadow priesti. Ti si objednali 60sec DBM pull a pouštěli si ve značném předstihu STM, takže během druhé minuty fightu byli dvě mrtvoly. I vzhledem k tomuto se nám počet pullů za večer snížil. Největší cenu platili naše dvě SP. Každý pull nová runa, nové žrádlo… Ostatním se více méně dařilo evadovat bosse. Večer skončil a Cenarius stále stál.

Čtvrtek byl v podstatě ve stejném znamení. Sice již byli vidět pokroky, ale do poslední fáze jsme se reálně v podstatě nedostávali. Nepočítaje pár pullů, kdy se boss dostal pod 35%, ale bylo až moc mrtvol na doražení bosse.

Neděle už vypadala lépe. Pro SP se stále DBM pull na pouhých 50sec a dmg vypadalo velmi nadějně, že bychom se mohli začít dostávat do poslední fáze. Překonali jsme pár nezdarů, jako, že náš holy paladin zapomněl na svého tanka. Pár wipů jsme si hodili, než se healeři dohodli na postupu potek na manu při přechodu do poslední fáze. Jak se ukázalo, jeden healer neudrží dva tanky a celý raid k tomu. Nakonec se nám na poslední nedělní pull podařilo Cenariuse složit. Nastal čas přemýšlet nad Xaviusem. Padaly názory, že když je Cenarius dole, tak Xavius už bude hračka.

V pondělí jsme se připravovali na Xaviuse a chvíli před raidem padali názory, že je to jen odměna za Cenariuse. Ze srandy padali i návrhy, že by se raid měl zabalit a sejít se jen ve 22:50 a killnout ho, protože náš standartní progress a i farma končí vždy posledním pullem, aby čas do 23h byl využit na maximum. I kdybychom měli začít wipovat na trashi, nějak nevíme jak si to zkrátit. A samozřejmě to tak bylo večer jsme strávili seznamováním s pár drobnými změnami na fightu a v cca 22:55 Xavius padnul a my dokončili současný raid, ještě před vydáním nového raid. Značně jsme změnili plány našeho RL Zaroga. Protože ten nám již oznamoval, že prodlouží save…

Nakonec jsme zjistili, že zmíněné dva bossy zabili asi další dvě guildy, ale i tak nakonec jsme kolem 650. Místa. A vzhledem k tomu, že oproti jiným guildám máme kratší raid time, je o to cennější nás úspěch, že dokážeme některým guildám, které na bossech tráví daleko více času, konkurovat. Máme několik nových lidí a ještě nejsme plně sehraní, jakmile se i tento bod změní, kdo ví jak to bude dále…

Death Knight
Demon Hunter
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock
Warrior


Podej svoji přihlášku!

©2016-2018 Crows-WoW.eu | code: Crywulf | design: Svendi