Návrat na úvodní stránku. Naše komunitní fórum, kde si mimo jiné můžete podat Vaši přihlášku. Seznam raiderů Crows. Pravidla guildy. Všechny naše videa na jednom místě.

TOPlist


Každý příběh má svůj konec...

Příběh guildy Crows se začal  psát 15. 10. 2015 při contentu Blackrock Foundry. Od té doby jsme ušli velký kus cesty. Blackrock Foundry jsme končili dvanáctí, na pouti skrz Helfire Citadel desátí. Do Legionu jsme vstoupili s ambicemi dostat se ještě výš. Emerald jsme pokořili na osmé příčce, ale víc jsme toho už nestihli.

Trápením v Trial of Valors to celé asi tak nějak započalo. Od té chvíle jsme vlastně neměli žádnou opravdu stálejší groupu. Další gearování random lidí v které jsme věřili, že se stanou kouskem naší skládanky téměř nevycházelo. Celé to nakonec podtrhl ochod několika opor, kterým už došla trpělivost, když jsme stále seděli na Krosovi, který ještě zdaleka nevypadal jako boss, který brzy padne. Progress Nightholdu mohl začít znova, avšak nezačal a Guilda Crows svůj příběh dopsala. Zažil jsem zde spoustu dobrých chvil a je mi vlastně opravdu líto, že tohle všechno končí, i když jako komunita jsme nikdy dle mého názoru nebyli tak silní. To byla asi taky jedna z našich chyb.

Tímto článkem chci hlavně poděkovat všem, kteří semnou dlouhodobě raidovali, popřát vám mnoho štěští v jiných guildách, ale hlavně v osobních životech. Něco končí, něco nového zase začne! Bylo mi ctí s Vámi hrát! FOR THE HORDE!

Death Knight
Demon Hunter
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock
Warrior


Podej svoji přihlášku!

©2016-2018 Crows-WoW.eu | code: Crywulf | design: Svendi