Návrat na úvodní stránku. Naše komunitní fórum, kde si mimo jiné můžete podat Vaši přihlášku. Seznam raiderů Crows. Pravidla guildy. Všechny naše videa na jednom místě.

TOPlist


Vrány se vracejí??!!

Téměř pět měsíců zde bylo ticho jako po pěšině, avšak z nenadání se na Crows FB stránce objevil příspěvek, který napsal záhadný dobrodruh a v něm stojí:

29 červen v 19:02

"Dáme Vrány zpět dohromady jen pro zábavné raidování a ne WoWprogressu?"

Po několika dnech a kladných odpovědí se objevil další příspěvek. Tentokrát byl již podepsaný a já konečně zjistil, kdože to byl ten záhadný dobrodruh, který napsal první příspěvek. Tím dobrodruhem není nikdo jiný, než náš bývalý Guild Master ZAROG! V druhém příspěvku stojí:

16 červenec v 17:38

"Tak ani jsem to tak nečekal, ale věci se daly do pohybu. Ozvalo se několik veteránů Vran (Cry, Alex, Fahre, Castel, Selko, Rage, Madter, Weedle) a doufám, že by se třeba aspoň dalších 3-5 lidí mohlo navrátit. Sám jsem oznámil svůj konec v BD a čekám až si za mě najdou náhradu na progress. Poté vše začnu naplno dávat dohromady."

"Jinak by se jelo jako za starých časů 3 dny po 3 hodinách a na dnech by jsme se domluvili. Kdo má ještě zájem klidně napište Zarog#2676."

Tímto postem vyzývám i já Crywolf staré dobré jádro Crows! Pokud si zabloudil na tento bohem zapomenutý web, čteš tenhle příspěvek a oslovil tě, tak se ozvi -  Crywolf#2872 nebo Zarog#2676! Tak co? Přiletí Vrány zpět na místo činu?

Death Knight
Demon Hunter
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock
Warrior


Podej svoji přihlášku!

©2016-2018 Crows-WoW.eu | code: Crywulf | design: Svendi