Návrat na úvodní stránku. Naše komunitní fórum, kde si mimo jiné můžete podat Vaši přihlášku. Seznam raiderů Crows. Pravidla guildy. Všechny naše videa na jednom místě.

TOPlist


Elerethe Referal - 2/7 (Mythic)

Když jsme se museli i druhý večer progressu tohoto darebáka odebrat každý do své class hally s práznýma kapsama, tak ještě před tím, než jsme opustili naše postavy a šli spát, zazněl jasný cíl. Tohle ID prostě padne!

Předchozí dva progress dny se nevyvíjely úplně podle našich představ, ale my jsme to prostě nevzdali. Šli jsme přes mrtvoly a přidali další tedy tohle ID, již pátý raidovací den s tím, že ten předchozí jsme o další půl hodinu protahovali, ačkoli už byla z raidu cítit frustrace a únava.

Dnes jsme však opět plni sil a elánu pokračovali v progressu. Proběhly opět drobnější zásahy do sestavy a potom, co si i nový raideři "očuchali" fight, se nám dařilo posouvat dál a pully byly pořád lepší a lepší. Kolem půl jedenácté jsme konečně mohli zasájat a odnesli jsme si další mythický zářez. Progress se nyní přesune na Ursoca.

Death Knight
Demon Hunter
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock
Warrior


Podej svoji přihlášku!

©2016-2018 Crows-WoW.eu | code: Crywulf | design: Svendi