Návrat na úvodní stránku. Naše komunitní fórum, kde si mimo jiné můžete podat Vaši přihlášku. Seznam raiderů Crows. Pravidla guildy. Všechny naše videa na jednom místě.

TOPlist


Dokončená video-galerie

Mohlo by se možná zdát, že jsem na web zanevřel. Ve skutečnosti web prochází drobnými uprávami, které možná ani nemusíte zaznamenávat neustále, ale pro jeho chod jsou klíčové. Dnešní odpoledne jsem celé věnoval úpravám bugů a také jsem předělal celou video-galerii. Nyní můžete vidět všechny videa naší guildy na jednom místě. K videu jsou vždy přiloženy stručné informace, jako je datum a rank killu a nickname autora. Někté killy nemají vyplněný rank - nepodařilo se mi ho totiž na WoWprogressu vyčíst. Všechny starších killy jsou tam uvedeny jako rank 1.

Představa je to sice pěkná, ale bohužel na tuto příčku naše guilda u žádného mythického bosse zatím nedosáhla, proto se jedná o chybu na straně WoWprogress.com. Doufám, že se vám tyto úpravy budou líbit. Přejít do nové video-galerie můžete klidnutím na Youtube button zobrazený níže.

Death Knight
Demon Hunter
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock
Warrior


Podej svoji přihlášku!

©2016-2018 Crows-WoW.eu | code: Crywulf | design: Svendi